صفحه اصلی | گزارش | خانواده روچیلد مالک بیش از نیمی از ثروت زمینند

خانواده روچیلد مالک بیش از نیمی از ثروت زمینند

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
image

روچیلدها کنترل بانک انگلستان، بانک فدرال رزرو آمریکا، بانک مرکزی اروپا، صندوق بین‌المللی پول، بانک جهانی، و بانک تسویه‌حساب‌های بین‌المللی را در دست دارند. آنها همچنین مالک بیشترین طلای جهان و نیز بورس طلای انگلیس هستند که هر روز قیمت طلا را تنظیم می‌کند.

هفته نامه آمریکن فری پرس در گزارشی نوشت برخی محققان بیان می‌دارند که ایران یکی از سه کشور جهان است که بانک‌های آن هنوز تحت کنترل روچیلد قرار نگرفته است. قبل از حادثه خودزنی 11 سپتامبر، هفت کشور وجود داشتند که هنوز تحت کنترل روچیلد قرار نداشتند: افغانستان، عراق، سودان، لیبی، کوبا، کره شمالی، و ایران. با این حال، در سال 2003 عراق و افغانستان به دلیل حمله آمریکا به این دو کشور، توسط روچیلد بلعیده شدند و در سال 2011 نیز سودان و لیبی نیز به جمع آنها پیوستند. در لیبی، بانک روچیلد در حالی در بنغازی تاسیس شد که این کشور هنوز درگیر جنگ بود.

در اسلام ربا ممنوع است، مسئله‌ای که برای نظام بانکی روچیلد مشکلی اساسی به حساب می‌آید. تا چند صد سال پیش نیز ربا در میان مسیحیان ممنوع بود و حتی مجازات آن مرگ بود.

این گزارش می افزاید: از زمانی که روچیلدها جای بانک انگلستان را از حدود سال 1815 گرفته‌اند، آنها کنترل بانکداری خود را در میان کشورهای جهان گسترش داده‌اند. روش آنها بدین صورت است که سعی می‌کنند تا سیاست‌مداران فاسد یک کشور را بر آن دارند تا وام‌های کلانی را بپذیرند، که هیچ‌گاه نتوانند آنها را برگردانند، و از همین رو آنها را وامدار قدرت‌های بانکداری روچیلد می‌کنند. اگر رهبری از پذیرش وام خودداری می‌کرد، اغلب اوقات یا برکنار می‌شد و یا ترور و در صورت شکست چنین کاری، تهاجم‌هایی آغاز می‌شد و یک بانک روچیلد که مبتنی بر ربا بود تاسیس می‌گردید.

روچیلدها بر خبرگزاری‌های اصلی جهان تأثیرات قدرتمندی دارند. بر اثر تکرار، عمده مردم فریب را می‌دهند تا داستان‌های ترسناکی را در مورد اشخاص شرور باور کنند. روچیلدها کنترل بانک انگلستان، بانک فدرال رزرو آمریکا، بانک مرکزی اروپا، صندوق بین‌المللی پول، بانک جهانی، و بانک تسویه‌حساب‌های بین‌المللی را در دست دارند. آنها همچنین مالک بیشترین طلای جهان و نیز بورس طلای انگلیس هستند که هر روز قیمت طلا را تنظیم می‌کند. گفته می‌شود که خانواده روچیلد مالک بیش از نیمی از ثروت زمین می‌باشد ــ که شرکت اعتباری سوییس مبلغ آن را 231 تریلیون دلار تخمین زده است ــ و توسط ایولین روچیلد، رییس کنونی خانواده، اداره می‌شود.

این گزارش می افزاید: محققان معتقدند که ایران به خاطر مسائل هسته‌ای تبدیل به یک تهدید و یک کشور دیوصفت نشده است، درست همان‌طور که طالبان،‌ صدام حسین، و معمر قذافی تهدید نبودند.

پس دلیل اصلی این امر چیست؟ آیا به خاطر منافع تریلیون دلاری در نفت و یا جنگ است؟ آیا به خاطر ورشکستگی اقتصادی آمریکاست یا به خاطر شروع جنگ جهانی سوم؟ آیا به خاطر نابود ساختن دشمنان اسرائیل است یا به خاطر نابود ساختن بانک مرکزی ایران تا بدین ترتیب کسی نتواند با موشک‌های پولی روچیلد به مخالفت بپردازد. دلیل آن می‌تواند تمامی آنها باشد.

Subscribe to comments feed نظرات (8 نوشته شد)

avatar
حسین 11/03/2013 21:58:52
"در اسلام ربا ممنوع است، مسئله‌ای که برای نظام بانکی روچیلد مشکلی اساسی به حساب می‌آید."
من موندم تو این قضییه که یعنی الان بانکداری ما ربوی نیست!!!!!
مثلا من اگه بخوام الان از بانک وام بگیرم برای کار بانک سود خودشو الان مشخص می کنه یا چند سال دیگه بر اساس سوی که کردم.
و اگه ورشکست شدم طبق اسلام بدهی به اون ندارم یا اینکه تمام خونه زندگیمو می فروشه تا پولشو بگیره!!!!!!!!!!!
بانکداری اسلامی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
سعید 05/01/2014 21:53:53
عزیزم بانکداری با ربا ندیدی!
بزار بانکداری با ربا با سود 150 200 درصد ببینی اونوقت می فهمی تو مملکتی که تورم 50 درصده یه وام 15 20 درصدی چیزی حساب نمیشه
avatar
رقیه 16/02/2013 17:46:17
این خبر دروغ است چون کل ثروت جهان 160 هزار میلیارد دلار. فقط شایعه است
avatar
مایکل 29/01/2013 10:55:17
سلام. این خبر که نوشتید هیچ سایت معتبری تایید نکرده.
avatar
امیر 07/01/2013 11:24:17
بنظرم دست روچیلد باشه خیلی بهتره تا دست بهمنی و احمدی نژاد و یه مشت نفهم دیگه !
avatar
29/03/2012 13:04:31
طبق معمول منبعی وجود ندارد
avatar
21/02/2012 19:21:05
منابع موثق!َ
avatar
بانشی 21/02/2012 18:16:28
سلام
من قبلا در این مورد شنیده بودم
می خواستم بدونم این اطلاعات رو از کجا دارید ؟
ممنون
مجموعه نتایج: 7 | نمایش: 1 - 7

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

3.75