صفحه اصلی | ویژه ها | سخنرانی رئیس جمهور در مراسم 22 بهمن تهران

سخنرانی رئیس جمهور در مراسم 22 بهمن تهران

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
image

‎ سالروز پروژه اسب تراوا / سخنرانی رئیس جمهور به صورت همزمان در 14 شبکه تلویزیونی خارجی پخش خواهد شد / مسیرهای راهپیمایی

‎مسیرهای دهگانه راهپیمایی مردمی یوم‌الله بیست و دوم بهمن سال 1389 تهران توسط ستاد ‏مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه ‏فرارسیدن سی و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال همت مضاعف، کار مضاعف و ‏ورود به سومین سال از دهه‌ پیشرفت و عدالت راهپیمایی مردمی یوم‌ الله بیست و دوم بهمن، پرشورتر از ‏سال‌های گذشته با حضور گسترده و انبوه مردم مومن و انقلابی در بیش از 850 شهر از شهرهای سراسر ‏کشور، برگزار می‌ شود.

این راهپیمایی مردمی در تهران از ساعت 9:00 صبح جمعه 22/11/1389 همراه با نمایش ‏همبستگی ملی و عشق به ارزشهای الهی و حمایت از خواسته های به حق ملت های مسلمان، از ‏مسیرهای دهگانه به سمت میدان بزرگ آزادی، میعادگاه انقلابیون، آغاز می‌ شود.‌  مراسم رسمی یوم الله 22 بهمن ماه از ساعت 10 صبح با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و با ‏سخنرانی ریاست جمهوری اسلامی ایران در میدان آزادی به پایان می رسد.

همچنین با توجه به شرایط خاص حاکم بر منطقه، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی با شبکه های برون مرزی و شبکه های بین المللی چند کشور خارجی قرار است این مراسم و سخنرانی پایانی آنرا به صورت زنده از 14 شبکه تلویزیونی پوشش دهند.

ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کرد که تمامی آحاد، اقشار و گروههای ‏مختلف مردمی و گرایش های وفادار به آرمان‌ های انقلاب اسلامی، که در رسیدن به قله رفیع و عبور از ‏گذرگاه‌ها و گردنه‌های سخت حوادث انقلاب به خود هیچ تردیدی راه نداد، امسال نیز پرشورتر و با صلابت تر ‏از سال‌های قبل با حضور مبتنی بر بصیرت و آگاهی انقلابی، پاسخ کوبنده و تاریخی به دشمنان قسم ‏خورده انقلاب اسلامی بدهند.
‏         
‏مسیر شماره یک: مسجد امام حسین (ع)، میدان امام حسین ، خیابان انقلاب، خیابان ‏آزادی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره دو : مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی ، ‏میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره سه : مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهیدحیدری، میدان معلم ، خیابان ‏تختی ، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان ‏انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره پنج: مسجد الجواد(ع)، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح، ‏خیابان انقلاب ، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره شش: مسجد نور، میدان فاطمی ، خیابان فلسطین ، خیابان انقلاب ، خیابان آزادی، ‏میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره هفت: مسجد المهدی (عج  ، خیابان ستارخان ، خیابان شادمهر، ‏خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره هشت: مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان ‏توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره نه: مسجد امام سجاد (ع)، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم ‏صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏مسیر شماره ده: مسجد امام جعفر صادق (ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی ‏جناح، میدان بزرگ آزادی
‏         
‏ساعت شروع راهپیمایی 9:00 صبح می ‌باشد.
 

سالروز پروژه اسب تراوا

 سايت جنبش راه سبز (جرس) كه پس از انتخابات رياست جمهوري، براي تحريك مردم به اغتشاشات خياباني با مديريت افرادي چون عطاالله مهاجراني، محسن كديور و فاطمه حقيقت جو راه اندازي شد، سال گذشته طرحي را موسوم به "اسب تروا " براي روز 22 بهمن طراحي كرده بود. 

بر طبق اين برنامه ريزي، قرار بود تا حاميان ميرحسين موسوي با ظاهر معمولي و بدون نمادهاي سبز به ميدان آزادي بيايند و سپس در هنگام سخنراني رئيس جمهور، نمادهاي خود را نمايش دهند و شعارهاي ساختارشكن سر بدهند.
اما حضور جمعيت ميليوني مردم مسلمان تهران در خيابان‌هاي منتهي به ميدان آزادي و اطراف اين ميدان در نخستين ساعات صبح روز 22 بهمن، اندك اغتشاشگران را نسبت به عمق طرح خيالي خود آگاه كرد.

کاریکاتور نیک آهنگ کوثری

نيك آهنگ كوثر، كاريكاتوريست سابق روزنامه‌هاي اصلاح طلب كه چند سالي است به كانادا پناهنده شده و مشغول به فعاليت در سايت‌هاي ضد انقلابي چون "روزآنلاين " است، با انتشار يك كاريكاتور در سايت ضد انقلاب "خودنويس " كه سردبيري آن را نيز بر عهده دارد، طرح موسوم به "اسب تراوا " كه از سوي سايت عطاالله مهاجراني مطرح شده بود را به سخره گرفت. 

نيك آهنگ در اين كاريكاتور كه آن را با نام "درازگوش تروا " منتشر كرده است، تصوير يك اسب را كشيده است كه در كنار آن يكي از حاميان جريان سبز قرار دارد. 

اما به دنبال انتشار اين كاريكاتور، واكنش‌هاي مختلفي از سوي بينندگان اين سايت نسبت به آن صورت گرفت.
يكي از خوانندگان در كامنتي كه گذاشته، نيك آهنگ را به داشتن كينه از مهاجراني متهم كرده و نوشته است: "هر روز مسخره تر از ديروز ميشي. " 

در يك كامنت ديگر نوشته شده است: "مگه ما با مهاجراني يا نبوي رو در بايستي داريم كه نگيم با اين فكراشون عرض خود مي برند و زحمت ما مي دارند؟ اين پروژه مسخره اسب تروا بهترين نمايش براي احمدي نژاد شد ". 

نيك آهنگ همچنين در پاسخ به يك كامنت مبني بر اينكه "اگه نمي توني خودت رو كنترل كني، يه مدت چيزي نكش. برو يه جايي استراحت كن تا حالت بهتر بشه "، نوشته است: "راست ميگي، بهتره برم همونجايي كه بعضي‌ها نظريه اسب تروا ميدن! ". 

يكي ديگر از مخاطبين هم با ابراز عصبانيت شديد از پروژه موسوم به "اسب تروا "، مهاجراني را به حماقت متهم كرد و نوشت: "واقعا كه گند زدند حضرات استراتژيست آل عطا و شركا ". 

Subscribe to comments feed نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

5.00