صفحه اصلی | رهپویان | اعلام آمادگی انجوی نژاد برای مناظره با طلاب آیت الله علی محمد دستغیب

اعلام آمادگی انجوی نژاد برای مناظره با طلاب آیت الله علی محمد دستغیب

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
image

خدمت حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب عرض می کنم ، مرجع عالیقدر ، بنده بعنوان طلبه ای کوچک در شان شما نیستم ، هر کدام از طُلّابتان را که در شان من هستند بفرستید مناظره کنیم تا همه از بلاتکلیفی در بیاییم

 
حجت الاسلام انجوی نژاد در جلسه هفتگی کانون فرهنگی رهپویان با گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و تحلیل فضای معنوی و وحدت گونه جبهه ها ضمن اظهار تاسف از وقایع تلخ اتفاق افتاده در شیراز گفت : من لذت نمی برم که ببینم دو تا گروه (مذهبی ) افتاده اند به جون هم و همدیگر رو می زنن و خدمت بزرگترهای این شهر عرض می کنم این فاجعه است برای شیراز که دو تا گروه طلبه دارن همدیگر رو به قصد کُشت  می زنن  ، هر کدام می خواهد مقصر باشد .

وی خطاب به حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب گفت : بازم داریم میگیم آدمی که می تواند حرف بزند چرا باید سنگ بزند ؟ من خدمت حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب  عرض می کنم ، مرجع عالیقدر بنده بعنوان طلبه ای کوچک در شان شما نیستم ، هر کدام از طُلّابتان را که در شان من هستند بفرستید مناظره کنیم  که مردم همدیگر رو نزنن ! اگر ما باختیم ، چشم ، کانون رو هم می دهیم به شما حوزه بزنید ، مردم قضاوت کنند . در شان بنده یکی از شاگردانتان که خاک پایشان می شویم و در شان بنده هستند بفرستید جلوی مردم ، ما مناظره کنیم .

 
مسئول کانون فرهنگی رهپویان وصال با تاکید بر اینکه هیچ اباعی از مناظره ندارد افزود : ما در مورد اصول اساسی انقلاب و ادعاهای شما که می گویید بچه های ما ، بچه های جنگ و جبهه اند – ما شهید دادیم – طرفدار جمهوری اسلامی هستیم – ما در مورد این مسائل مشکوک شدیم و می خواهیم بحث کنیم ، چرا می زنید ؟! من خدمت ایشون که مرجع هستند بحثی هم نداریم  ، احترام هم می کنیم ، دستشون هم می بوسیم  خواهش می کنیم یکی از طلبه هایشان را بفرستند مناظره کنیم  ، مردم بشنوند ببینیم اصحاب انقلاب ، طرفدار انقلاب ، ما اشتباه می کنیم یا آقایان ؟
وی ادامه داد : آخرش هم اگر باختیم  عمامه ام را میذارم زمین میام  در سنگر آقایان   ، چرا داریم همدیگر رو می زنیم ؟ حاج آقا چرا اجازه می دهید بچه هایتان اینجوری ملت رو بزنن و اینها هم بزنن ، فرق نمی کنه .

وی گفت : چرا از مناظره فرار می کنید از چی داریم می ترسیم  ، امشب اعلام می کنم بنده هم بچه بسیجی ، جبهه ای ، رزمنده ، برید مدارک بنده رو چک کنید  ، ما هم برای این مملکت خون دادیم ، شما هم خون دادید ، خیلی خب حالا بیایید  ببینیم چه کسی به خونی که داده وفاداره ، اگر ما داریم اشتباه می کنیم ما از این جهالت در بیاییم و اگر شما دارید اشتباه می کنید مردم بفهمند .

وی ادامه داد : آخه نمیشه آدم منبر بره و بعد هم درب مسجد رو ببنده و با سنگ مقابله کنه ! حرف داریم  ، خب بذارید ما حرفمون رو بزنیم ، کجا باید حرف بزنیم  ؟  سالنش رو شما بگیرید و مستمع اش رو شما پر کنید . بنده توهین کردم ؟ بنده تقاضای نامشروعی داشتم ؟  خارج از اصول فلسفی و عقیدتی دینمون بود ؟ بنده الان حرف زور زدم ؟

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : بنده مشکوک شده ام نسبت به اینکه شما واقعا در خط دفاع از جمهوری اسلامی باشید . جواب دارید یا ندارید تا چه وقت می خواهیم درب مسجد رو ببندیم و پاسخگو نباشیم ؟ بنده در همین کانون کوچک خودم تا حالا چه وقت همچین کاری رو کرده ام ؟ خود ایشون بزرگواری کنن یک نفر رو بفرستند تا همه از بلاتکلیفی در بیاییم .

حجت الاسلام انجوی نژاد با رد یکجانبه گرایی ادامه داد : آخه نمیشه بگیم همه مزدورن  همه خود فروشن ، همه وطن فروشن و همه خائنن ! 80 تا مجتهد خبرگان خائنن ، هرچی آخوند در شیراز خائنه ! رهبر خائنه ! فقط آقایان در خط نظام و انقلاب هستند . من از شان خودم بالاتر رفتم  من بی ادبی کردم ؟ جسارت شد به کسی ؟ من گفتم با حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب مناظره کنم ؟ بنده خاک پای ایشون هم نیستم  یک طلبه در شان ما بفرستید بالاخره ایشون استادن ، طلبه تربیت کرده اند یکی باید حریف ما بشه ، بفرستید  با هیچ کسی هم دعوا نداریم  ، حرف زدیم پای حرفمون هم هستیم  ، نه مسجد رفتیم و نه داد زدیم و نه فحش دادیم

وی با انتقاد از بی تدبیری بزرگان شهر گفت :  من آتش میگیرم می بینم دو تا گروهی که هر دوتاشون سینه زن امام حسین (ع) اند دارن همدیگر رو می زنن به خاطر بی درایتی بزرگترهای ما . بنده دلم برای هر دو طرفی که کتک می خورن آتش میگیره ، همه فرزندان امامیم چرا باید  همدیگر رو بزنیم ؟ بیایید راجع به اصول و مبانی صحبت کنیم ، کدام عالم شیعی در کل تاریخ شیعه از مناطره طفره رفته ؟

وی در پایان با تکرار درخواست مناظره عنوان کرد : برادرا و خواهرا  بنده  عقلم را نمی توانم بفرستم تعطیلات. وقتی تعارض رو تشخیص می دهم  باید اعلام کنم  بنده تنها تریبونی که دارم اینجاست .و اگر به این تقاضای ما جواب ندهند نشان دهنده این است که حرف ندارن . الان هم می گویم هر کجای کشور باشم خودم  را می رسانم و هر برنامه ای داشته باشم کنسل می کنم
 
 

خبر مرتبط:

تقدیر انجوی نژاد از مواضع عزتمندانه رئیس جمهور

 

 

لینک های تکمیلی:

صوت این سخنرانی در بانک صوت رهپویان : http://rahpouyan.com/sout/play.asp?id=2000&q=1&gid=/0/1/2/6/130/&gl=4

تصاویر این سخنرانی در بانک عکس رهپویان

ویدئوی این سخنرانی در بانک ویدئوی رهپویان

خرید اینترنتی این سخنرانی از فروشگاه رهپویان

کلیپ تلویزیونی این سخنرانی در تلویزیون رهپویان

کلیپ موبایل این سخنرانی در پورتال موبایل رهپویان:   http://www.rahpouyan.mobi/film/show_clip.php?id=11157 

گفتگوها درباره این سخنرانی در تالار گفتمان رهپویان: http://forum.rahpouyan.com/topic.asp?TOPIC_ID=9792&whichpage=1

 

.

 


Subscribe to comments feed نظرات (66 نوشته شد)

avatar
علیرضاازشیراز 16/12/2013 16:26:51
سلام اقا سید خیلی دوستون دارم خداحفظتون کنه ماهم دعاکنید درراه امام حسین بمونیم
avatar
مجید 02/07/2013 17:31:22
با وجود اینکه تا الان کلی وقت از ای صحبت آقای انجوی میگذره ولی پرسیدن این سوال هنوز دیر نیست؛
مرجع عالیقدر حضرت آیت الله سید علی محمد دستغیب بدون واهمه روی منبر انتقاداشون و میکنن حتل الان که روحانی شده رییس جمهور خب شما هم روی منبرتون این انتقاد ها رو اگه به نظرتون مخالف قانون و شرع بود جواب می دادید جوابا نه جوابی مثل شب نامه هایی که در مصلی نماز جمعه از طرف آقای جنتی میدن که حتی ارزش روخانی کردن هم نداره
avatar
همسنگر 28/03/2013 00:28:09
سیدخیلی وقته منتظر بودم یه حرفی بزنی
اما نه اینجوری
چرا روزی که به بیت آقای دستغیب حمله کردن حرفی نزدی؟
یک هفته مسجدشون رو پلمپ کردن حرفی نزدی؟
طلبه هاشون رو بدون محاکمه دستگیر و تبعید میکنن چرا حرفی نمیزنی؟
مگه تو این شهر نیستی....؟
اینهمه منکر لااقل یه امر به معروف مردم رو نمیگم مردم که به فرموده پیامبر{ص} به دین حاکماشون میرن
سید جون نکنه باز موج انفجار گیجت کرده درست نگاه کنن ببین اسلحه ات رو به کی گرفتی؟
من و تو بهتر از همه مسائل رو میدونیم
تو دیگه چرا این حرف ها رو میزنی؟
avatar
بلبل مست 04/12/2012 21:53:30
اگر قرار باشه ایشون مناظره کنن با همسطح خودشون مناظره میکنن نه با کسی که تو جامعه روحانیت توسط پدر خانمشون ملبس شدن اینا توهین نیست توهین اینه که.........چرا هر رئیس جمهوری که میاد شما تغیر حهت میدین بعدشم از قبلی توبه میکنیین زنده باد حضرت آیت الله دستغیب
avatar
26/07/2012 15:55:35
ادم ترسو برای فرار از مناظره هر کاری میکنه چون منطق نداره که جواب بده مجبوره دور بزنه-مناظره راه خیلی خوبیه و اقای انجوی نزاد هم انسان بسیار باادب و منطقی ای است اگرمخالفان ایشون نمیتونن مناظره رو قبول کنن طبیعیه و همه میدونن علتش چیه
avatar
اقاقیا 17/01/2012 20:04:09
ایشون کار خودشو میکنه اقای انجوی خودتونو خسته نکنیید
avatar
مهدی 02/11/2011 15:23:58
اولا تا اونجایی که ما طلاب محترم و مردمی آیت الله العظمی دستغیب رو می شناسیم تو در حد آنها نیستی که میگویی بیاییند برای مناظره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
اگر هم بنا به مناظره باشد پاسخ شما دنیا پرستان را یک جوان بی سواد هم میتواند بدهد..
زیرا طلاب بزرگوار و با سواد و صاحب کمالات آیت الله دستغیب اینقدر کارهایی مهمتری برای حل مسائل مردم فهیم و آگاه دارند که حتی وقت گوش دادن به این عبارات عوام فریبانه شما را ندارند..
اگه شما به همین آیات و روایاتی که روی منبر برای مردم انشاء میکنید عمل میکردید
حال و روزتان بهتر از این بود...حیف حرف..
یکی از اساتید دانشگاه شیراز
avatar
20/10/2011 18:30:46
یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا
avatar
واقعیت؟ 16/04/2011 13:01:10
من تا وقتی شیراز بودم سعی میکردم جلسات کانون رو بیام و خیلی هم از مباحث آقا سید استفاده کرده ام.خوب تا حدی هم با آقای دستغیب آشنایی دارم و به دلیل ریش سفیدی و حضور در مجلس خبرگان و سید بودنشان هیچ وقت به خودم اجازه ندادم به ایشان بی احترامی کنم اما یک سوال دارم.1-چرا ایشان در نمازهای جمعه شرکت نمیکنندلااقل برای حفظ وحدت.و واقعأچرا فردی را برای مناظره نمیفرستند تا خیلی از مسایل برای کسانیکه واقعأ جویای حقیقتند روشن شود؟
avatar
محمد ميثم حيدري_مشهد 02/02/2011 16:11:49
سلام.جدا متاسف شدم.قدر آقاسيد رو بيشتر بدونين...لنگه نداره
1 2 3 4 5 6 7 next مجموعه نتایج: 66 | نمایش: 1 - 10

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

4.43